Okazuje się, że nie każdy wie czym się zajmuje i po co w zasadzie istnieje Greenpeace. A przecież to jedna z ważniejszych organizacji, jeśli nie najważniejsza, na świecie. To właśnie dzięki aktywistom z Greenpeace bardzo wiele akcji udało się skutecznie przeprowadzić. A przecież to bardzo ważne.

Musimy przede wszystkim zacząć myśleć nie tylko o sobie, ale i o przyszłych pokoleniach i tak postępować wobec planety Ziemi, abyśmy zostawili ją dla nich, w miarę, jak najlepszym stanie. Cóż bowiem będzie, jeżeli nie będziemy dbać o Ziemię?

To oczywiście pytanie retoryczne, ale odpowiedź na nie dają nam aktywiści z Greenpeace, podczas swoich wykładów, akcji, na swojej stronie internetowej, oraz w krajowych oddziałach tego ruchu. Uświadamiają nam, że ochrona środowiska oraz dbanie o zwierzęta i rośliny, o wszystkie gatunki, które zagrożone są wyginięciem, a także takie, które dopiero mogą być zagrożone, to właśnie myślenie nie tylko o nich samych, ale także o przyszłych pokoleniach. Bowiem, kiedy nie będziemy dbać o przyrodę to nasze dzieci, a tym bardziej wnuki mogą tych zwierząt i roślin już nie zobaczyć. A przecież nie chcemy pozbawić ich widoku wielorybów, czy niedźwiedzi polarnych, lodowców czy amazońskich lasów. Są one bowiem bardzo piękne. Właśnie Greenpeace uświadamia nam, że możemy ich już nigdy nie ujrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close